Opis forum
Nowicjusz
Podobno z typologi co roku są te same pytania. Ma ktoś taki zestaw i mogłby sie nim podzielić?
Offline
Moderator
ZALICZENIE 16 CZERWIEC (sobota) GODZ 11 AULA 3 BUDYNEK 34
Offline
Pytania z egzaminu:
1. podaj definicję typu siedliskowego lasu
2. rola turzyc w diagnozie (słyszałam, że było też o mchach)
3. Bw (runo, gleba, występowanie itd.)
4. Coś o glebie (jakie cechy są opisywane w diagnozie chyba...)
5. Narysować na mapie krainy i opisać VI krainę
Piszcie co wy mieliście
Offline
Z maila:
"POPRAWA TYPOLOGII BĘDZIE POD KONIEC LIPCA, DR USTALI TERMIN. NIE MOŻE BYĆ POPRAWY W SIERPNIU I WRZEŚNIU. W SOBOTĘ I W NIEDZIELĘ NIE MA ŻADNEGO ZALICZENIA"
Wyników dalej brak
Offline
Oto wyniki sprawdzianu
poprawa przełom lipca i sierpnia. Dokładny termin będzie podany
R. Zielony
1 Micek Krzysztof 4,5
2 Perzanowski Andrzej 4,5
3 Wróblewska Sylwia 4,0
4 Mścichowski Kamil 4,0
5 Najdyhor Ewelina 4,0
6 Pietryga Radosław 4,0
7 Popielski Paweł (ITS) 4,0
8 Boć Łukasz 4,0
9 Dug Piotr ?? 4,0
10 Kąkol Piotr 4,0
11 Murawski Marek 4,0
12 Sztark Andrzej 4,0
13 Lipato Piotr 3,5
14 Poreda Karol 3,5
15 Sokołowski Filip ?? 3,5
16 Zalewski Ireneusz 3,5
17 Ekman Eryk Łukasz 3,5
18 Strzelewski Maciej 3,5
19 Sudnik Kamil 3,5
20 Wyzner Tomasz 3,5
21 Białczak Mateusz 3,0
22 Jedliński Jan Paweł 3,0
23 Kałuski Daniel 3,0
24 Kropidłowski Adam 3,0
25 Łaszczych Karolina 3,0
26 Michalczuk Łukasz 3,0
27 Nowacki Jerzy 3,0
28 Szymaniak Angelika 3,0
29 Świercz Kamil 3,0
30 Głuszek Adam ?? 3,0
31 Gotard Wojciech 3,0
32 Nier Tomasz Karol 3,0
33 Rogulski Marek 3,0
34 Zbroiński Kamil 3,0
35 Brzoskowski Konrad 3,0
36 Dobreńko Andrzej 3,0
37 Kasprzyk Łukasz 3,0
38 Mościcki Tomasz 3,0
39 Olechowski Kamil 3,0
40 Żuchowski Marcin 3,0
41 Bajek Krystyna Anna 3,0
42 Frąckiewicz Ewelina 3,0
43 Kaśkiewicz Robert 3,0
44 Kobeszko Mariusz 3,0
45 Konopińska Agnieszka 3,0
46 Łukaszewski Dawid 3,0
47 Pianka Marcin 3,0
48 Rutkowski Konrad 3,0
49 Świder Krzysztof 3,0
50 Chojnacki Błażej ?? 2,0
51 Grymuza Dawid 2,0
52 Kalinowski Maciej 2,0
53 Pawłowski Grzegorz 2,0
54 Stonio Paweł 2,0
55 Stawiany Paweł 2,0
56 Zajk Dawid 2,0
57 Haras Grzegorz 2,0
58 Jabłoński Paweł ?? 2,0
59 Kostrzewski Piotr 2,0
60 Łubkowska Agnieszka 2,0
61 Chmura Małgorzata 2,0
62 Rolka Ryszard 2,0
63 Olszewski Tomasz ?? 2,0
Offline